wyświetlanie cache przeglądarki


MozillaCacheView
download: mozillacacheview.zip, mozillacacheview_polish.zip
IECacheView
download: iecacheview.zip, iecacheview_polish.zip
OperaCacheView
download: operacacheview.zip, operacacheview_polish.zip
ChromeCacheView
download: chromecacheview.zip, chromecacheview_polish.zip

wszystkie portable PL.jpg

Zestaw narzędzi odczytujących foldery z cache przeglądarek i wyświetlających listę wszystkich plików przechowywanych w pamięci cache. Dla każdego pliku są dodatkowe informacje np. adres URL, typ, rozmiar pliku, ostatnia modyfikacja, nazwę serwera, i wiele więcej.
Możesz łatwo wybrać jeden lub więcej elementów z pamięci podręcznej, a następnie wyodrębnić pliki do innego folderu, lub skopiować listę adresów URL do schowka.

operaCacheView.jpg

VideoCacheView PL.jpg
download: videocacheview.zip, videocacheview_polish1.zip

Po obejrzeniu filmu w sieci Web, można zapisać plik wideo do swojego lokalnego dysku do gry w trybie offline, to w przyszłości. Jeśli plik wideo jest zapisany w pamięci podręcznej przeglądarki, to narzędzie może pomóc wyodrębnić plików z pamięci podręcznej i zapisać go na oglądanie go w przyszłości.
Automatycznie skanuje cały cache przeglądarki Internet Explorer oraz Mozilla przeglądarek opartych na sieci Web (w tym Firefox) i znajdzie wszystkie pliki wideo, które są obecnie przechowywane w niej. Umożliwia ona w prosty sposób kopiować z pamięci podręcznej i plików wideo do innego folderu gry / oglądanie ich w przyszłości

videoCacheView.jpgDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.