monitor aktualizacji oprogramowania


Update Notifier EN.jpg
download: najnowsza wersja, updatenotifier_1.1.6.141.exe (można uruchamiać bez instalacji, dane zapisuje w “C:Documents and SettingsuzytkownikDane aplikacjicspa)

aplikacja wyręczająca użytkownika od samodzielnego sprawdzania dostępności nowszych wersji oprogramowania i pozwala utrzymywać je zawsze w najnowszych wersjach. Program skanuje komputer w poszukiwaniu zainstalowanych w nim programów a następnie tworzy listę i porównuje ją ze swoją listą na serwerze. Jeśli znajdzie nowszą wersję oznaczy ją w wykazie zieloną strzałką.
W ustawieniach (Settings) w opcjach Other options wymusimy nawet sprawdzanie dostępności aktualizacji programu “mobilnego” (portable) wprowadzając w odpowiednie pole jego ścieżkę dostępu.
Po darmowym założeniu konta na stronie producenta, możemy stworzyć własną listę obserwowanych programów. Będziemy wtedy powiadamiani e-mailem o nowych aktualizacjach naszych programów. Będą one także w szybki i łatwy sposób dostępne na drugiej karcie (zakładce) Watch List aplikacji Update Notifier.

UpdateNotifier.jpg

alternatywy.png

SUMo download: najnowsza wersja (pobieramy wersję zip lub lite, która wymaga extrakcji w uniwersal extractor), SUMo_v2.8.1.90_portable.rarTags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.